Aktualności

Spotkanie opłatkowe przed wyjazdem na granicę

Data publikacji 24.12.2021

Przed nami Święta Bożego Narodzenia. Czas spotkań z rodziną i przyjaciółmi, dzielenia się opłatkiem i składania życzeń. Wielu policjantów spędzi ten wyjątkowy czas z dala od najbliższych, dbając o nasze bezpieczeństwo. Niektórzy, w tym policjantki i policjanci z powiatu puławskiego, jeszcze dalej niż zwykle - strzegąc granicy naszego Państwa. Z naszymi Koleżankami oraz Kolegami, którzy przez najbliższy tydzień będą pełnić służbę na granicy Polski z Białorusią spotkali się Komendant Powiatowy Policji w Puławach oraz jego I Zastępca, aby życzyć funkcjonariuszom spokoju i podziękować za pełnioną służbę.

Wyjątkowy czas jakim są Święta Bożego Narodzenia, większość z nas spędzi z rodziną, bliskimi i przyjaciółmi. Będziemy składać sobie życzenia, dzielić się opłatkiem i cieszyć bliskością. Jednocześnie dla wielu z nas, tegoroczne Święta będą inne niż zwykle. Spędzone z dala od rodziny, w trudnych warunkach, ale wyjątkowej atmosferze i w poczuciu dobrze pełnionej służby, aby Polacy mogli się czuć bezpieczni. Wczoraj służbę na granicy polsko- białoruskiej rozpoczęło sześcioro z nas - policjantów z powiatu puławskiego, którzy przez najbliższy tydzień, wraz z Koleżankami i Kolegami z całej Polski oraz innych formacji mundurowych będą strzec bezpieczeństwa naszego Państwa.

komendant dzielący się opłatkiem z policjantką  komendant dzielący się opłatkiem z policjantami

Chcąc im za to podziękować oraz złożyć naserdeczniejsze życzenia świąteczne, Komendant Powiatowy Policji w Puławach podinsp. Rafał Skoczylas oraz jego I Zastępca mł. insp. Marcin Kotulski zorganizowali spotkanie, podczas którego złożyli życzenia policjantkom i policjantom z komendy w Puławach, komisariatu w Kurowie oraz posterunków w Kazimierzu Dolnym i Nałęczowie oraz połamali się z nimi opłatkiem.

policjanci i komendanci stojący w szeregu 

Naszym Koleżankom i Kolegom, którzy Boże Narodzenie spędzą, pełniąc służbę na granicy Polski z Białorusią życzymy zdrowia, spokoju i bezpiecznego powrotu.

podkomisarz Ewa Rejn - Kozak

Powrót na górę strony