Aktualności

Puławski samorząd, służby mundurowe oraz sportowcy w spocie profilaktycznym "Bezpieczne wakacje"

Data publikacji 24.06.2022

Bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa. Pierwszym krokiem do niego jest profilaktyka czyli zapobieganie. Właśnie dlatego, w Puławach połączono siły, aby jeszcze lepiej zapobiegać nieszczęśliwym wypadkom i przypomnieć mieszkańcom, w jaki sposób postępować by wakacje upłynęły bezpiecznie. W tym celu nagrany został spot profilaktyczny, w którym Wiceprezydent Miasta Puławy Pani Beata Kozik, policjanci, strażacy, strażnicy miejscy, leśnicy oraz sportowcy prezentują pozytywne wzorce i zachęcają do naśladowania. Łamaniu przepisów, używkom, niebezpiecznym zachowaniom mówimy stanowcze - NIE!

Film Spot Bezpieczne Wakacje.mp4

Pobierz plik Spot Bezpieczne Wakacje.mp4 (format mp4 - rozmiar 31.55 MB)

Pierwszym krokiem do zapewnienia bezpieczeństwa na danym terenie jest profilaktyka oraz współpraca wszystkich służb i powołanych do tego instytucji. Dlatego w Puławach swoje siły połączyły - Urząd Miasta Puławy, Komenda Powiatowa Policji, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej, Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Straż Miejska, Nadleśnictwo Puławy oraz znani, puławscy sportowcy - Łukasz Siwiec i Kamil Gawryjołek.

Pod patronatem Wiceprezydent Miasta Puławy Pani Beaty Kozik nagrany został spot profilaktyczny, w którym sportowcy oraz przedstawiciele wymienionych służb mundurowych i instytucji przedstawiają najważniejsze zasady bezpiecznego zachowania i promują pozytywne wzorce.

W naszym spocie nie znajdziecie negatywnych obrazów. Mówimy o pozytywnych zachowaniach i prezentujemy, w jaki sposób postępować, aby nie doszło do nieszczęśliwego wypadku, a wszyscy, od najmłodszych po najstarszych byli bezpieczni.

Mówimy stanowcze NIE niebezpiecznym, nieodpowiedzialnym zachowaniom, propagując pozytywne wzorce i życząc wszystkim BEZPIECZNYCH WAKACJI.

Zachęcamy do oglądania i udostępniania spotu.

podkomisarz Ewa Rejn - Kozak

Powrót na górę strony