Aktualności

Podziękowania od WOŚP dla puławskich policjantów

Data publikacji 02.04.2024

Do Komendy Powiatowej Policji w Puławach wpłynęły podziękowania od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za udział w tegorocznym 32. Finale. Funkcjonariusze nie tylko zadbali o bezpieczeństwo kwestujących, ale również uczestniczyli w licytacjach, biegu, morsowaniu i festynie. Puławski sztab pobił swój ubiegłoroczny rekord - zebrano 217 324,48 zł!

W ubiegłym tygodniu do Komendy Powiatowej Policji w Puławach wpłynęły podziękowania od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ze sztabów w Warszawie oraz w Puławach.

Podziękowania imienne, dla Komendanta Powiatowego Policji w Puławach mł. insp. Rafała Skoczylasa wpłynęły z Warszawy, po zakończeniu licytacji internetowej. Pamiątkowy śpiewnik z lubelskiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z 1993 roku, z autografami Jurka Owsiaka oraz członków zespołów takich jak IRA, Kobranocka, Proletaryat, VOO VOO, które zagrały wówczas WOŚP-ową trasę koncertową, przekazany na licytację przez Pana Komendanta został wylicytowany za 460 złotych. 

Z kolei w piątek, na ręce Pana Komendanta podziękowania za wspólne działania podczas 32. Finału WOŚP złożyła Szefowa puławskiego sztabu Pani Marta Grykałowska-Werda. Puławski sztab pobił swój ubiegłoroczny rekord - zebrano 217 324,48 zł!

Podczas tegorocznego Finału WOŚP puławscy policjanci nie tylko dbali o bezpieczeństwo kwestujących, ale także uczestniczyli w festynie w Domu Chemika, biegu "Policz się z cukrzycą", morsowaniu w Janowicach oraz licytacji. Na stoisku zorganizowanym wraz z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Puławach, do wspólnej puszki darczyńcy wrzucili 1 686,36 zł. Z kolei koszyk gadżetów z logo Komendy Powiatowej Policji w Puławach został wylicytowany za kwotę 700 zł.

Jesteśmy dumni, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę do tegorocznej zbiórki i wspólnie realizować cel jakim jest pomoc osobom chorującym po pandemii na płuca. 

komisarz Ewa Rejn - Kozak

  • Podziękowania dla Komendanta Powiatowego Policji w Puławach od WOŚP
  • Podziękowania dla Komendy Powiatowej Policji w Puławach od WOŚP
  • zdjęcie Jurka Owsiaka trzymającego koszulkę i śpiewnik z 1993 roku
  • policjant z dzieckiem w policyjnym kasku
  • dwie kobiety i dziewczynka z policyjną maskotką
  • grupa morsujących ludzi z policyjną maskotką
Powrót na górę strony